Dreaming about a perfect job? Welcome to DOMINO.

Sníte o perfektní práci? Vítejte v DOMINU.

Naším cílem je poskytovat našim klientům co nejkvalitnější služby. Proto se při výběru spolupracovníků orientujeme na skutečně kvalitní lidi. Do nich investujeme, školíme je a dále vzděláváme a máme zájem s nimi navázat dlouhodobou spolupráci, která je přínosná pro obě strany. Naši lektoři procházejí specielním metodickým a pedagogickým školením, kde se trénují, jak správně učit podle metody DME. Neustále na sobě pracují a zdokonalují se.

Tím, že ve výuce nabízíme jedinečnou metodu Direct method for English® , která opravdu funguje, umožňujeme našim lektorům, aby pocítili radost a uspokojení ze své činnosti, protože výsledky jejich práce se bezprostředně odrážejí v úspěchu a pokroku našich studentů.

Koho zaměstnáváme?

Naše jazyková škola se specializuje na výuku angličtiny, proto hledáme lidi především s perfektní znalostí angličtiny. Jazykové certifikáty, dlouhodobý pobyt v cizině, pedagogické vzdělání a zkušenosti jsou výhodou.  Tím, že se metoda, kterou v naší škole vyučujeme tolik liší od tradičních metod jazykové výuky, musí každý lektor, včetně rodilých mluvčích, projít speciálním teoretickým a praktickým školením, které mu poskytujeme zdarma.

Naše nároky na výběr lektorů jsou vysoké, protože jenom s kvalitními lektory jsme schopni zajistit požadovanou kvalitu výuky, kterou našim klientům garantujeme. Od lektora vyžadujeme kromě perfektní znalosti angličtiny také to, aby byl flexibilní, dynamický, aktivní, měl by mít chuť učit se novým věcem, schopnost přijmout základní principy metody a důsledně je dodržovat a ochotu neustále se zdokonalovat.

Co lektorům nabízíme?

• Dobré finanční ohodnocení.
  • Skutečnou stabilitu.
  • Kontinuální metodickou podporu.
  • Aktuálně nabízené pozice:
  • Lektor/lektorka na výuku angličtiny v Trutnově

Máte chuť přidat se k našemu týmu? Kontaktujte nás a zašlete nám vaše CV.