Překlady z / do angličtiny

Naše jazyková škola Domino Trutnov nabízí komplexní překlady z angličtiny do češtiny i naopak. Do našeho portfolia poskytovaných služeb patří technická, ekonomická, obchodní a právní angličtina (technická dokumentace, obchodní korespondence, manuály, příručky řízení jakosti, různé druhy smluv, výroční zprávy, výsledky auditů, projektová dokumentace, normy apod.).

Specializujeme se zejména na tyto obory:

• Automobilový průmysl
  • Balicí technologie
  • Finance
  • Management
  • Marketing
  • Právo
  • Textilní průmysl
  • Ekonomika
  • Řízení jakosti
  • Problematika EU
  • Potravinářský průmysl
  • Gastronomie a cestovní ruch
  • Elektrotechnický průmysl
  • Energetika

Vaše dokumenty přeložíme rychle a hlavně spolehlivě.

Ceny překladů:

• Cena za překlad se účtuje podle počtu znaků v cílovém jazyce.
  • Základní jednotkou je 1 normostrana, což je 1500 úhozů bez mezer.
  • Stálým klientům naší jazykové školy Domino Trutnov neúčtujeme expresní příplatek ani příplatek za překlad během víkendu. Běžně si také neúčtujeme žádné příplatky za odbornost.
  • Pokud se teprve rozhodujete, zda využijete našich služeb a chcete znát přibližnou cenu, můžeme vám bezplatně vyhotovit cenovou kalkulaci. Pošlete nám Váš text e-mailem a my Vám obratem sdělíme cenu a možný termín dodání překladu.

Jak zjistíte počet normostran?

• U textu ve formátu Microsoft Word zjistíte počet stran snadno – v menu si zvolíte Nástroje/Vlastnosti/Statistické údaje/Počet znaků bez mezer a toto číslo vydělíte 1 500.
  • Pro texty v jiných formátech existuje pro výpočet normostran program, který máme k dispozici. Sestavu výsledné kalkulace, kterou provádí program automaticky, Vám na vyžádání rádi pošleme.