Rozřazovací test

Prosíme vyplňte co nejpečlivěji tento test, který nám pomůže zjistit jaké jsou vaše znalosti anglického jazyka. Pokud otázce nerozumíte nebo si nejste jisti odpovědí, zvolte "Nevím", případně nechte odpověď prázdnou, jedná-li se o textové pole. Tipování správných odpovědí se nedoporučuje, můžete tím značně zkreslit výsledek testu. Za správnou odpověď obdržíte 1 bod, za nesprávnou -1 a za "nevím" 0 bodů.

Jako Váš kontaktní email prosíme uveďte stejný email který jste použili při registraci kurzu.