Ukázková HodinaJazyková škola trutnov Přihláška do KurzuJazyková škola trutnov Proč vybrat NásJazyková škola trutnov

Chcete se přesvědčit o kvalitách naší jazykové školy? Stačí když k nám přijdete na ukázkovou hodinu zdarma. Dozvíte se vše o metodě, uvidíte praktickou ukázku výuky a zodpovíme všechny vaše otázky.

Registrace

Přihlaste se k nám do kurzu a naučte se anglicky. Kurzy vedou specielně vyškolení lektoři, kteří Vám pomohou odbourat strach z mluvení.

Registrace

 • Efektivní výuka angličtiny
 • Komunikace - mluvíte od první hodiny
 • Jediná jazyková škola v Trutnově, kde se učí anglicky přímo
 • Záruka kvality - licencovaný systém
 • Zbavíte se strachu mluvit

Prodej dárkových poukazů na výuku angličtiny

Dárková poukázka na kurz angličtiny

Potřebujete se domluvit anglicky?

Učte se rychleji než ostatní! 

 


Naše jazyková škola Domino Trutnov se zaměřuje na výuku angličtiny a němčiny  metodou Direct method for English.


 • Jedná se o tzv. přímou konverzační metodu, při které studenti komunikují anglicky již od první vyučovací hodiny - učí se přirozenou cestou. Pro více informací ohledně metody navštivte oficiální stránku www.direct-english.cz.
 • Jsme držitelem exkluzivní licence na výuku metodou DME v Trutnově, jsme partnerskou jazykovou školou a součástí nezávislé sítě jazykových škol, kterou pro regiony ČR a SR zastupuje jazyková škola EMPIRE (www.empire-skola.cz).

Kromě výuky angličtiny nabízíme také překladatelské a tlumočnické služby

Globalizace, vstup České republiky do EU, navazování a udržování kontaktů, možnost cestování, rychlý rozvoj domácí ekonomiky, rostoucí obchod se zahraničím - to vše přináší nové partnery a nové výzvy. Znamená to potřebu rychlé a profesionální komunikace a všechny tyto aspekty mají něco společného – angličtinu.

Důsledkem je rostoucí poptávka po kvalitní a efektivní výuce angličtiny a stejně tak i po kvalitních překladatelských a tlumočnických službách. To všechno můžete získat v naší jazykové škole Domino Trutnov.

Komunikovat efektivně anglicky se stává nezbytností. Při cestování, při jednáních s obchodními partnery, při studiu v zahraničí – znalost angličtiny se stává konkurenční výhodou firem i jednotlivců.


 • Potřebujete se i Vy naučit anglicky efektivně?
 • Hledáte efektivní způsob, jak začít co nejdříve komunikovat?
 • Hledáte profesionální chování, výkonnost, vysokou přidanou hodnotu, rychlost a flexibilitu?

Využívejte i Vy služeb naší jazykové školy Domino Trutnov v oblastech jako jsou kurzy angličtiny, tlumočení a překlady.

V jazykové škole Domino Trutnov Vám poskytneme vše, co potřebujete pro Váš úspěch.

Proč si vybrat služby naší jazykové školy?

Nabízíme vysokou kvalitu a profesionální služby za rozumné ceny. Našim krédem je spolehlivost, rychlost a flexibilita. Cílem naší práce je spokojený zákazník.

Jako jediná jazyková škola v Trutnově nabízíme jedinečný licencovaný systém výuky pomocí metody Direct method for English. Díky této metodě jsou naše hodiny:

 • Efektivní – mluvíte až 6x častěji než při tradiční výuce
 • Komunikativní – mluvíte od první vyučovací hodiny
 • Dynamické – musíte neustále sledovat a soustředit se
 • Praktické – při výuce simulujeme autentické cizojazyčné prostředí
 • Kvalitní - jazykové školy, které používají tuto metodu, musí splňovat přísná kvalitativní kritéria

Proč chodit na výuku angličtiny do naší jazykové školy Domino Trutnov?

 • Začnete konečně rozumět a mluvit anglicky
 • Zbavíte se strachu a zábran z mluvení
 • Zvýšíte si vaše sebevědomí
 • Naučíte se mluvit anglicky v běžném životě
S námi to dokážete! Rychleji, než ostatní…

Historie jazykové školy Domino

Jazykovou školu Domino Trutnov založila Ing. Vladimíra Kasalová, která pracuje od roku 2002 jako tlumočnice, překladatelka a lektorka angličtiny na volné noze. V současné době také jako manažerka a metodička jazykové školy. Škola vznikla na základě více jak roční osobní zkušenosti s výukou pomocí přímé metody. Sama o tom říká:

„Anglicky učím již několik let. Tradičními metodami, podle tradičních učebnic…Mám zkušenosti také s výukou dětí a tak jsem stále přemýšlela: Proč se dospělí nemohou učit tak snadno a rychle jako děti? Děti se učí přirozenou cestou, přímo, nejprve pouze opakují slova a věty, později je začnou chápat a nakonec je začnou sami používat. A ještě něco – baví je to. A pak jsem objevila na Internetu tzv. přímou metodu,  začala jsem ji používat u svých privátních klientů, kteří byli nadšeni. Dělali pokroky, mluvili anglicky a co je hlavní – bavilo je to. Po roce výuky jsem byla přesvědčená, že to opravdu funguje. A odtud už vedla jenom jedna cesta – k metodě DME, do jazykové školy EMPIRE, k získání licence na výuku nejprve pro oblast Horní Brusnice a Dvora Králové nad Labem a o několik měsíců později k získání exkluzivní licence na výuku pro město Trutnov. Založení jazykové školy bylo již pouze logickým vyústěním mé snahy šířit dál skvělou a jedinečnou metodu výuky angličtiny, která opravdu funguje“.

Ing. Kasalová je absolventkou Vysoké školy ekonomické Praha, fakulta obchodní (1985) a absolventkou Doplňujícího pedagogického studia pro absolventy vysokých škol na Pedagogické fakultě University Hradec Králové (2002). Jazykové vzdělání: Doplňkové studium pro tlumočníky a překladatele při Právnické fakultě University Karlovy v Praze, zakončené zkouškou (2006), The Cambridge TKT (Teaching Knowledge Test) -mezinárodní zkouška, určená výhradně pro učitele angličtiny jako cizího jazyka – certifikát s mezinárodní platností, vydaný Universitou Cambridge, institucí ESOL Examinations (2008). Kromě vedení jazykové školy a výuky angličtiny se také věnuje překladům z/do angličtiny a tlumočení. Při své práci čerpá ze své předchozí praxe, kde získala nejen jazykovou průpravu, ale především praktické znalosti z oblasti marketingu, managementu a v neposlední řadě znalosti technické terminologie. Je členkou Jednoty tlumočníků a překladatelů a členkou Asociace učitelů angličtiny České republiky.

Novinky


Nový program doučování pro děti a mládež - TUTOR12. listopadu 2012

Program TUTOR- doučování pro děti a mládež pokračuje také v roce 2012. Více informací v sekci výuka pro děti nebo na ukázkové hodině zdarma.


NEW - CZECH FOR FOREIGNERS! Novinka - čeština pro cizince!12. listopadu 2012

Od listopadu 2012 nabízíme nové kurzy - čeština pro cizince. Více informací na tel. 723 308 496. New courses - Czech for foreigners from November 2012. Call 723 308 496 to get more information.


Dárkové poukazy 12. listopadu 2012

 Nemáte ještě dárek k vánocům? Darujte něco, co má smysl: darujte možnost jazykového vzdělání! Pokračuje prodej Dárkových poukazů na výuku angličtiny. Informujte se na možnost nákupu Dárkového poukazu v hodnotě od 300,- Kč do 6.500,- Kč. Celoroční prodej.


Týden vzdělávání dospělých12. listopadu 2012

 

Stejně jako v loňském roce se naše škola také letos zapojuje do akce Týden vzdělávání dospělých ve dnech 12. - 16. 11. 2012.  Pořádáme ukázkové hodiny, při kterých můžete získat více informací o studiu v naší jazykové škole. Více o projektu na http://www.kr-kralovehradecky.cz/assets/rozvoj-kraje/rozvoj-lidskych-zdroju/Program-A4_TU_2.pdf 


Pobytové kurzy v Peci pod Sněžkou5. června 2012

Ve spolupráci s Horskou chatou Orlík v Peci pod Sněžkou organizujeme jazykové kurzy, spojené s pobytem a wellness programem. Více informací na: http://www.chataorlik.cz/tipy-v-okoli/zabava/jazykove-kurzy

Zajímavé firemní balíčky!


Podpořili jsme projekt "Sociální vozidlo" 5. června 2012

Nákupem reklamní plochy jsme podpořili projekt "Sociální automobil". Tento projekt, do kterého se zapojily mnohé firmy v regionu, umožnil předání vozidla Renault Master do Dětské léčebny Vesna, která je součástí Léčebných lázní Jánské Lázně, s.p. Tento automobil bude sloužit nemocným dětem k převozu na hipoterapii, speciální vyšetření, apod.  

 


Absolutní novinka - angličtina pro mládež!20. září 2011

Angličtina pro mládež v naší jazykové škole! Oblíbené kurzy pro "teenagery" pokračují také v podzimním trimestru.  Konečně angličtina, která tě bude bavit! Žádná nudná gramatická cvičení, ale slovíčka, která potřebuješ v životě. Živá konverzace, zábavné a dynamické hodiny. Přihlas se na ukázkovou hodinu zdarma a získej více informací.