Ukázková HodinaJazyková škola trutnov Přihláška do KurzuJazyková škola trutnov Proč vybrat NásJazyková škola trutnov

Chcete se přesvědčit o kvalitách naší jazykové školy? Stačí když k nám přijdete na ukázkovou hodinu zdarma. Dozvíte se vše o metodě, uvidíte praktickou ukázku výuky a zodpovíme všechny vaše otázky.

Registrace

Přihlaste se k nám do kurzu a naučte se anglicky. Kurzy vedou specielně vyškolení lektoři, kteří Vám pomohou odbourat strach z mluvení.

Registrace

 • Efektivní výuka angličtiny
 • Komunikace - mluvíte od první hodiny
 • Jediná jazyková škola v Trutnově, kde se učí anglicky přímo
 • Záruka kvality - licencovaný systém
 • Zbavíte se strachu mluvit

Chcete si najít novou, zajímavější práci, ale všude vyžadují aktivní znalost angličtiny? Rádi cestujete, ale nikde se nedomluvíte? Chtěli byste pracovat nebo studovat v zahraničí, ale bez angličtiny to prostě nejde? Nebo jen hledáte možnost naučit se něco nového, zvýšit svoje sebevědomí a úspěch?


Mají Vaše děti problémy s angličtinou ve škole? Učí se již několik let, ale stále se nedomluví?

Chcete Vy nebo Vaše děti složit některou z mezinárodně uznávaných zkoušek z angličtiny, protože Vás pak povýší nebo si najdete lépe placenou práci a jim to umožní studovat v cizině, jet na výměnný pobyt nebo prostě jen cestovat, získat zajímavé zkušenosti a najít si nové přátele?

Nikdy jste se anglicky neučili nebo jste naopak začínali už tolikrát a vždycky jste to z nějakého důvodu vzdali? Učíte se několik let a výsledek se stále nedostavuje? Umíte anglicky pasivně, docela rozumíte, obzvlášť když to vidíte napsané, ale máte problémy s mluvením? Máte zábrany při komunikaci – bojíte se, že to řeknete špatně, tak raději mlčíte…

Odpověděli jste alespoň na jednu otázku kladně? Pak potřebujete jednoduchý, příjemný a velmi efektivní způsob, jak se naučit anglicky. Naštěstí existuje jedinečná metoda, kterou poskytuje naše jazyková škola Domino Trutnov a která vám pomůže Váš problém s angličtinou vyřeši

O co se jedná:

Především se jedná o PŘÍMOU metodu, to znamená, že studenti se učí PŘÍMO, bez překládání a nudných gramatických cvičení, ROVNOU anglicky efektivně MLUVIT A MYSLET.

 • Nekonveční, dynamická, akční, intenzivní a velmi efektivní metoda výuky angličtiny
 • Metoda nevyžaduje téměř žádnou domácí přípravu a kurzy angličtiny jsou proto vhodná pro pracovně vytížené studenty i jako firemní jazykové kurzy
 • Je zaměřena hlavně na porozumění mluvenému slovu a schopnosti rychle reagovat
 • Učíte se anglicky mluvit a myslet - přímo a přirozeně jako se učí malé děti- poslechem a opakováním, proto jsou naše jazykové kurzy vhodné i pro nejmenší
 • Výuka je zaměřena hlavně na konverzaci, odbourává strach a ostych při mluvení, budete mluvit od první hodiny!

Více o metodě Direct method for English® :

Direct Method for EnglishJedná se o jedinečný, moderní licencovaný systém výuky angličtiny, který vstoupil na český trh v září 2009. S ohledem na vysokou kvalitu metody ji mohou používat pouze licencované jazykové školy. O získání licence na výuku angličtiny touto metodou usilovala naše jazyková škola Domino Trutnov od jejího oficiálního uvedení na trh a již v lednu 2010 jsme se stali partnerem jazykové školy EMPIRE, která je první oficiální licencovanou školou v České republice, používající metodu DME – viz. seznam škol.

V současné době vlastní naše jazyková škola dvě licence na výuku angličtiny metodou DME, a to pro lokalitu Horní Brusnice – Dvůr Králové nad Labem a exkluzivní licenci pro město Trutnov.

Více informací o historii metody, jejím vývoji i hlavních principech můžete najít na stránkách Direct Method for English.

Výukové materiály:

Při výuce se používají profesionálně sestavené učebnice, jejich součástí jsou CD v mp3 formátu s nahrávkami hodin, včetně diktátů na procvičování a překladu slovní zásoby. Učebnice obsahují otázky a odpovědi, jednoduše vysvětlenou gramatiku, a kompletní slovní zásobu včetně fonetického přepisu.

On-line výuka angličtiny ZDARMA:

Výhodou metody bezesporu je integrovaný systém online výuky ZDARMA v příjemném a přehledném uživatelském rozhraní. Online výuka angličtiny obsahuje: více než 500 gramatických cvičení a cvičení na slovní zásobu a více než 100 diktátů. Student tak získává dalších 100 hodin efektivní angličtiny navíc. Pro ukázku navštivte stránky internetové výuky.

Kde, kdy a za kolik?

 • KDE – Výuka angličtiny v Trutnově, Hradební 12 (budova vedle pošty), 3.patro.  
 • KDY  Přihlaste se na kurzy angličtiny již dnes a využijte možnosti UKÁZKOVÉ HODINY ZDARMA. Samozřejmostí je rozřazovací test pro určení vaší úrovně. Výuku můžete zahájit kdykoli během roku, zaplatíte pouze hodiny, zbývající do konce trimestru.
 • CENA – od 100,- Kč/hodinu.  Cena vašeho kurzu bude záviset na počtu hodin a  frekvenci výuky, za ideální se považuje 2x2 vyučovací hodiny týdně. Výuka jedné hodiny angličtiny trvá 50 minut. Ceny jsou uvedené u jednotlivých kurzů a nezahrnují učební materiály a CD.
 • Níže jsou uvedeny kurzy s počtem volných míst. Vaši úroveň zjistíte, uděláte-li si rozřazovací test. Následně vás budeme informovat o možnostech vašeho zařazení do kurzu.

Výuka angličtiny  na adrese: Trutnov, Hradební 12Máte zájem o cenovou nabídku? Kontaktujte nás, rádi vás navštívíme, provedeme analýzu vašich potřeb a připravíme návrh kurzu angličtiny na míru dle vašich požadavků.

Neoslovily vás naše kurzy angličtiny? Uvedené časy vám nevyhovují? Kontaktujte nás, pokusíme se najít řešení, které bude odpovídat vašim požadavkům!

Další informace o kurzech angličtiny:

Neplatíte na celý rok dopředu, ale studujete v tzv. trimestrech, tedy po 3 měsících.

Naše jazyková škola Domino Trutnov poskytuje zdarma tyto služby:

 • Přezkoušení a určení úrovně Vašich znalostí (rozřazovací test)
 • Návrh optimálního studijního plánu
 • Ukázková hodina zdarma
 • Jazyková konzultace
 • Výuka on-line – ukázka

Studium angličtiny na míru:

Jste zaneprázdnění, často cestujete, docházkové kurzy angličtiny Vám nevyhovují, protože nikdy předem nevíte, kdy Vás šéf pošle na služební cestu nebo kdy budete mít důležitou telekonferenci nebo kdy Vám třeba onemocní dítě? Je časová flexibilita Vaší prioritou při výuce angličtiny?

Máte speciální požadavky na výuku, pokud jde o její obsah? Chcete studovat všeobecnou angličtinu, chcete se rozmluvit, ale současně potřebujete komunikovat v práci, potřebujete alespoň základy obchodní angličtiny…nebo máte jiné konkrétní a specifické požadavky?

Také pro Vás máme řešení, je to individuální výuka angličtiny šitá na míru. Studujete sám nebo ve skupince maximálně 3 studentů. Vy si určujete čas Vaší výuky. Platíte pouze hodiny, které absolvujete.

 • Hodiny můžete rušit (24 hodin předem) a přesouvat zcela podle Vašich potřeb.
 • Zaujala Vás tato nabídka? Kontaktujte nás pro více informací. Zavolejte ještě dnes a domluvte si ukázkovou hodinu zdarma. Můžete se také zaregistrovat pomocí našeho formuláře on-line.
 • Informujte se na volná místa v jednotlivých kurzech. Domluvte si jiný termín, který Vám bude vyhovovat.
 • Přihlásit se můžete po ukázkové hodině, kdy můžete zároveň absolvovat rozřazovací test. Nebo využijte naší přihlášky on-line.