Ukázková HodinaJazyková škola trutnov Přihláška do KurzuJazyková škola trutnov Proč vybrat NásJazyková škola trutnov

Chcete se přesvědčit o kvalitách naší jazykové školy? Stačí když k nám přijdete na ukázkovou hodinu zdarma. Dozvíte se vše o metodě, uvidíte praktickou ukázku výuky a zodpovíme všechny vaše otázky.

Registrace

Přihlaste se k nám do kurzu a naučte se anglicky. Kurzy vedou specielně vyškolení lektoři, kteří Vám pomohou odbourat strach z mluvení.

Registrace

  • Efektivní výuka angličtiny
  • Komunikace - mluvíte od první hodiny
  • Jediná jazyková škola v Trutnově, kde se učí anglicky přímo
  • Záruka kvality - licencovaný systém
  • Zbavíte se strachu mluvit

Ukázková hodina - registrace

Chcete se přesvědčit o kvalitě naší výuky? Stačí, když k nám přijdete na ukázkovou hodinu zdarma. Dozvíte se vše o metodě a uvidíte praktickou ukázku výuky. Zodpovíme všechny vaše otázky. Vyplníte si rozřazovací test, podle kterého určíme vaši úroveň a vhodný kurz pro vás.

Tento test si můžete také vyplnit předem on-line.

Na ukázkové hodině se můžete rovnou zapsat do kurzu, který vám bude vyhovovat. Na ukázkovou hodinu je třeba se předem zaregistrovat (on-line, e-mailem nebo telefonicky na č. 723 308 496). Na ukázkovou hodinu zdarma se registrujte nejpozději 24 hodin předem. 

 

Přihlášku na ukázkovou hodinu Vám po jejím odeslání potvrdíme na e-mail, který jste uvedli. Máte-li dotazy můžete se na nás obrátit ještě před registrací. Těšíme se na Vás!

NEHODÍ SE VÁM ŽÁDNÝ Z UVEDENÝCH TERMÍNŮ? KONTAKTUJTE NÁS A DOMLUVTE SI JINÝ TERMÍN, KTERÝ VÁM BUDE VYHOVOVAT.