Ukázková hodina - registrace

Chcete se přesvědčit o kvalitě naší výuky? Stačí, když k nám přijdete na ukázkovou hodinu zdarma. Dozvíte se vše o metodě a uvidíte praktickou ukázku výuky. Zodpovíme všechny vaše otázky. Vyplníte si rozřazovací test, podle kterého určíme vaši úroveň a vhodný kurz pro vás.

Tento test si můžete také vyplnit předem on-line.

Na ukázkové hodině se můžete rovnou zapsat do kurzu, který vám bude vyhovovat. Na ukázkovou hodinu je třeba se předem zaregistrovat (on-line, e-mailem nebo telefonicky na č. 723 308 496). Na ukázkovou hodinu zdarma se registrujte nejpozději 24 hodin předem.

Přihlášku na ukázkovou hodinu Vám po jejím odeslání potvrdíme na e-mail, který jste uvedli. Máte-li dotazy můžete se na nás obrátit ještě před registrací. Těšíme se na Vás!

NEHODÍ SE VÁM ŽÁDNÝ Z UVEDENÝCH TERMÍNŮ? KONTAKTUJTE NÁS A DOMLUVTE SI JINÝ TERMÍN, KTERÝ VÁM BUDE VYHOVOVAT.