Výuka anglického jazyka pro děti  - program TUTOR a TEENAGE

Angličtina pro děti a mládež od 8 - 16 let

Příměstský tábor / English Day Camp

Mají vaše děti problémy s angličtinou ve škole? Potřebují si procvičit slovní zásobu, upevnit znalosti gramatiky nebo dohonit zameškanou látku? Sami anglicky neumíte nebo máte málo času a proto jim nemůžete pomoci? Obraťte se na nás, váš problém vyřešíme s novým programem TUTOR -  "Doučování pro děti a mládež" nebo TEENAGE - angličtina pro mladé ve věku 12-16 let.

Můžete si buď sjednat jednorázovou konzultaci (nebo libovolný počet jednorázových konzultací) nebo přihlásit vaše dítě na pravidelný program doučování, které probíhá jednou týdně, délka učební hodiny je 45-60 minut, podle věku dítěte.  Minimální doba trvání tohoto programu je jeden trimestr (tři měsíce). V případě nemoci nebo jiného závažného důvodu si vaše děti mohou hodinu nahradit po předchozí domluvě, podmínkou je zrušení hodiny nejméně 24 hodin předem.

Děti docházejí na program TUTOR individuálně nebo v malých skupinkách (maximálně 3 studenti).  Podmínkou je vždy stejný věk dětí ve skupině, resp. stejný stupeň školní docházky, tak, aby doučování bylo efektivní. Ideální je, pokud se domluví kamarádi (spolužáci) nebo známí, kteří chodí do stejné školy (třídy).  Dětem se věnují zkušení lektoři. Dodržujeme systém střídání lektorů, který funguje v ostatních našich kurzech. Díky tomu přijdou studenti do styku s různou výslovností, intonací, apod., což jim pak usnadní porozumění v reálném prostředí, kde také každý mluví trochu jinak. Důraz klademe na komunikaci, při výuce preferujeme používání angličtiny, ale v případě potřeby lektoři vysvětlí problematickou látku česky.

Při programu doučování TUTOR pracují studenti s vlastními materiály (učebnicemi), pracovními sešity, apod. V případě potřeby (procvičování slovní zásoby, gramatická cvičení, konverzace apod.) doplňujeme výuku dalšími materiály, které vždy odpovídají věku a potřebám dítěte. Doplňkové materiály volíme vždy podle konkrétní potřeby studentů - soustředíme se na to, co jim dělá problémy  (poslechy, texty, atd.). Tyto materiály poskytujeme zdarma.

Program doučování TUTOR probíhá denně v odpoledních hodinách. Konkrétní časy přizpůsobíme vašim potřebám a potřebám vašich dětí (kroužky, sport a další aktivity).

Problémy s angličtinou? No problem! Zavolejte ještě dnes a přihlašte vaše dítě do nového programu doučování pro děti a mládež - TUTOR. Domluvte se s ostatními rodiči, vytvořte vlastní skupinky a sami si určíte čas, který bude vašim dětem vyhovovat.

Do programu TUTOR zařazujeme studenty, kteří mají ve škole povinnou výuku angličtiny (od 3. - 9. třídy ZŠ).

Nový program TEENAGE pro mládež od 12 let - angličtina zábavnou formou pomocí metody DME.

KURZY PRO DĚTI A MLÁDEŽ

Kurz Úroveň kurzu Termíny Čas Cena
  TEENAGE ENGLISH        úroveň 4 -5 úterý + čtvrtek  14:30 - 15:20 150,- Kč/50 min.

TUTOR SINGLE 1 student
individuální doučování celý rok  dle domluvy  250,- Kč/45 min
  TUTOR GROUP   2-3 studenti  ZŠ skupinové doučování   celý rok dle domluvy   150,- Kč/45 min.
 TEENAGE individual -metodou DME 1 student
 specielní kurz pro mládež 12-16 let celý rok dle domluvy   300,- Kč/50 min.
  • Pokud máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás.
  • Máte zájem o výuku dětí anglicky? Napište nám vaše požadavky.