Kurzy angličtiny pro děti

• Mají vaše děti problémy s angličtinou ve škole?

• Učí se již několik let, ale stále se nedomluví?

• Mají jedničky z angličtiny, ale na dovolené si neumí koupit ani zmrzlinu?

Jedním z problémů angličtiny ve školách je příliš mnoho studentů v jedné třídě. Jsme si toho vědomi, a proto učíme děti pouze ve dvojicích nebo ve trojicích. Důraz klademe na konverzaci v běžných situacích.

Dokladem toho, že to děláme dobře, je úspěch našich studentů při skládání mezinárodních zkoušek z angličtiny. Několik studentů naší jazykové školy Domino s úspěchem zvládlo Cambridge Assessment English, kde někteří z nich dosáhli ve svých čtrnácti letech úrovně B1 podle Společného evropského rámce pro hodnocení jazyků. Úspěch našich studentů nás těší a je pro nás skvělou vizitkou.

Vaše dítě může chodit na angličtinu samotné. Vybereme mu vhodnou skupinku podobného věku. Pokud má kamarády, kteří by se chtěli učit s ním, ušijeme jim lekce přímo na míru. Vy si určíte čas a my se přizpůsobíme.

Vyzkoušejte si kurzy pro děti v naší jazykové škole a garantujeme vám, že na příští dovolené si vaše dítě tu zmrzlinu již samo jistě objedná - a nejen to.

jazyková škola Trutnov