Překlady a tlumočení

PŘEKLADY

Naše jazyková škola nabízí překlady z angličtiny do češtiny i naopak. Ovládáme technickou, ekonomickou, obchodní i právní angličtinu (technická dokumentace, obchodní korespondence, manuály, příručky řízení jakosti, různé druhy smluv, výroční zprávy, výsledky auditů, projektová dokumentace, normy apod.).

Vaše dokumenty přeložíme rychle a hlavně spolehlivě.

Ceny překladů:

Cena za překlad se účtuje podle počtu znaků v cílovém jazyce. Základní jednotkou je 1 normostrana, což je 1500 úhozů bez mezer (1 800 s mezerami). Stálým klientům jazykové školy Domino Trutnov neúčtujeme expresní příplatek, ani příplatek za překlad během víkendu.

Pokud vás zajímá orientační cena překladu, vyhotovíme vám bezplatnou a nezávaznou cenovou kalkulaci. Pošlete nám svůj text e-mailem a my vám obratem sdělíme cenu a možný termín dodání překladu.

TLUMOČENÍ

• Navštíví vás důležitý zákazník ze zahraničí?

• Připravujete se na důležité obchodní jednání se zahraničními partnery?

• Chcete prezentovat své výrobky i v zahraničí?

• Vaši pracovníci se mají školit při převzetí nových strojů či výrob?

Jazyková škola Domino Trutnov zajišťuje též doprovodné, konsekutivní a simultánní tlumočení při jednáních technického charakteru. Pomůžeme vám při zavádění nových výrob či zaškolení obsluhy, při obchodních jednáních, auditech, prezentacích, školeních apod. Poskytujeme i tlumočnické služby v zahraničí.

Že umíte anglicky a tlumočníka nepotřebujete?

Mnoho lidí hovoří anglicky efektivně a velmi dobře, přesto si na důležitá jednání a prezentace objednávají služby tlumočníka. Důvodů je hned několik:

• Přirozená obava z přímé konfrontace s rodilým mluvčím.
  • Snaha získat čas např. při důležitých cenových jednáních.
  • Možnost soustředit se plně na danou problematiku

Cena tlumočení:

Kontaktujte nás pro nezávaznou poptávku. Obratem vám vypracuje cenovou nabídku. K ceně za tlumočení si účtujeme náklady na dopravu do místa tlumočení a také čas strávený na cestě. V případě tlumočení v zahraničí zajistí klient dopravu a ubytování včetně náhrady stravného dle platných předpisů.